Jesteśmy firmą z 7 letnim doświadczeniem w kompleksowej obsłudze OZE.

sawbar-czestochowa
lat doświadczenia
1
instalacji
+ 0
zadowolonych klientów
+ 0
sawbar
Sawbar

Kompleksowo wykonamy
instalację w Twoim domu lub firmie

Witajcie w Sawbar, ekspertach w dziedzinie Pomp Ciepła, Fotowoltaiki i termomodernizacji! Jesteśmy z Wami na rynku od 7 lat, przynosząc innowacyjne rozwiązania, które zmieniają sposób, w jaki myślimy o energii.

Naszą misją jest promowanie zrównoważonego rozwoju poprzez dostarczanie energooszczędnych i ekologicznych rozwiązań dla domów i przedsiębiorstw. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale także kompleksową obsługą, począwszy od doradztwa technicznego, projektowania, po profesjonalny montaż i serwis.

Dumni jesteśmy z naszego zespołu, który liczy 50 pasjonatów branży energetycznej. Każdy z naszych pracowników to wyszkolony fachowiec, gotowy sprostać największym wyzwaniom. Dbamy o jakość wykonania i zawsze dążymy do najwyższej satysfakcji klientów.

poznaj-sawbar
Sawbar

Nasze usługi obejmują

Jesteśmy gotowi współpracować z Wami, aby razem tworzyć bardziej zrównoważoną przyszłość. Skontaktujcie się z nami, a pomożemy Wam znaleźć idealne rozwiązanie dostosowane do Waszych potrzeb i oczekiwań.

Razem możemy dokonać pozytywnych zmian dla naszej planety i dla kolejnych pokoleń. Dołącz do nas już dziś!

Poznaj opinie naszych klientów

SAWBAR
5.0
Na podstawie 176 opinii
powered by Google
emil zajdelemil zajdel
12:24 24 May 24
Polecam sprawnie i konkretnie bez niedociągnięć. Audyt przeprowadzał Pan Piotr
Małgorzata BiernackaMałgorzata Biernacka
19:29 16 May 24
WiyamZnalezienie w dzisiejszych czasach fachowców, którzy spełnią nasze oczekiwania często przypomina grę w ruletkę. Dlatego z całego serca polecam firmę SAWBAR. Brak tu ryzyka. Współpraca z firmą SAWBAR to gwarancja pełnej satysfakcji, zadowolenie, sukces.Mnie przez procedurę biurokracji oraz techniczny opis przeprowadził Pan Janusz Raducki i zrobił to fenomenalnie.Doskonałe podejście do klienta, doskonała znajomość produktów, doskonała wiedza techniczna.Pan Janusz posiada świetną zdolność komunikacji, empatię. Jest otwarty na człowieka, zaangażowany, rzetelny, cierpliwy. Posiada umiejętność słuchania i szybkiego reagowania na potrzeby klienta.Dostałam odpowiedź na każde zadane pytanie (a proszę mi wierzyć było ich moc).PEŁEN PROFESJONALIZMPOLECAM!
Beata KorbelaBeata Korbela
19:05 16 May 24
Współpraca z firmą przebiega wzorowo. Od pomiarów, az po realizację. Przyznano nam z funduszu ochrony środowiska 136200 PLN...wow👍 Dziękuję całej ekipie SAWBAR za cierpliwość i profesjonalizm ... także pani Kasi z biura 😃 Serdecznie polecam!
Elżbieta KruszelnickaElżbieta Kruszelnicka
18:09 16 May 24
Firma godna polecenia a w szczególności Pana Janusza ,który bardzo szybko i sprawnie załatwił wszystkie formalności i udzielił profesjonalne informacje.
Kaczmarek RAFAŁKaczmarek RAFAŁ
17:54 16 May 24
Krzysztof KiełkowiczKrzysztof Kiełkowicz
17:00 16 May 24
Polecam firmę Sawbar jako firmę solidną i kompetentną po pełnym sezonie użytkowania pompy ciepła do ogrzewania domu. Począwszy od fazy projektowania poprzez fazę wykonania aż do dzisiaj opiekuje się nami Pan Przemysław Pawłowski i jego zaangażowanie wykraczające daleko poza sprawy montażu pompy ciepła jest nie do przecenienia. Jesteśmy też już po pierwszym przeglądzie gwarancyjny. Wszystko działa jak trzeba. Uzyskaliśmy potrzebne informacje sprawnie i terminowo co nie jest takie oczywiste w dzisiejszych czasach. Serdecznie polecam.
Marzena WłodarskaMarzena Włodarska
14:51 16 May 24
Również polecam firmę SAWBAR. Wszystkie osoby, które doprowadziły do montażu pompy ciepła niezwykle sympatyczne, kompetentne. Począwszy od pana Oskara, który dokonał audytu, wyjaśnił całą procedurę montażu pompy, zebrania dokumentacji. Podziękowania dla monterów pompy panów Waldemara, Roberta i Mateusza. Panowie udzielili mi niezbędnych informacji, instrukcji obsługi urządzenia
Martyna MazikMartyna Mazik
13:11 14 May 24
Polecam firmę SAWBAR. Pani Natalia kompetentna, wszystko sprawnie załatwiła, w razie pytań dostępna bez problemów pod telefonem, montaż pompy dokonali bardzosympatyczni panowie Krzysiek i Tomek, bardzo profesjonalnie i sprawnie dokonali montażu i objaśnili działanie. Panowie po montażu pozostawiali porządek, pełna profeska. Montaż fotowoltaiki przebiegł sprawnie i szybko, całą papierologie firma załatwiła bez problemów. Firma godna polecenia.
Agnieszka JarczakAgnieszka Jarczak
18:17 13 May 24
Serdecznie polecam firmę SAWBAR. Pełen profesjonalizm podczas realizacji. Pan Mateusz bardzo pomocny i zaangażowany na każdym etapie. Ekipa montująca również bardzo solidna i sympatyczna. Dziękujemy za współpracę 😊
Mariola WlodarczykMariola Wlodarczyk
17:46 13 May 24
Gorąco polecam usługi firmy Sawbar, praca wykonana w terminie.Pracownicy solidnie i rzetelnie wykonują swoją pracę.Pani Kinga pełny profesjonalizm! Potrafi udzielić odpowiedzi na każde pytanie , bardzo miła i sympatyczna.Pozdrawiam i dziękuję
Tomasz WituckiTomasz Witucki
17:04 13 May 24
Bardzo polecam firmę! Wszystko zostało wykonane profesjonalnie - pompa ciepa + fotowoltaika. Pan Mateusz bardzo sympatyczny i miły. Pomógł we wszystkim. 😀
Aleksandra WesołowskaAleksandra Wesołowska
07:37 13 May 24
Polecam firmę Sawbar. Pani Natalia wykazała się ogromną wiedzą i pomocą. Dziękuję za profesjonalny audyt.
Anna ParadowskaAnna Paradowska
16:27 12 May 24
Polecam serdecznie! Profesjonalna i kompleksowa obsługa na każdym etapie realizacji. Cały zespół bardzo pomocny i zaangażowany. Przede wszystkim dzięki opiece Panu Beniaminowi i Pani Marice, a także ekipie montującej! 😊Kolejny etap współpracy z firmą Sawbar zakończony. Montaż paneli fotowoltaicznych przebieg bardzo sprawnie od momentu ustalenia wszelkich formalności aż po ich zamontowanie. Pompa ciepła i panele fotowoltaiczne działają. Dziękujemy firmie Sawbar i mocno ją polecamy.
Milenka07Milenka07
14:00 11 May 24
Jestem bardzo zadowolona z usług sawbaru. Pani Natalia wszystkim się zajęła i jest dostępna o każdej godzinie dnia i nocy w razie pytań. Nigdy nie zostawia nikogo w potrzebie. Polecam z całego serca, najlepsza firma w Polsce! Pan Robert- właściciel również człowiek bardzo kompetentny i pomocny.
Marga TokazMarga Tokaz
12:25 11 May 24
Kompetentna obsługa i zainteresowanie klientem na najwyższym poziomie, wyrazy uznania w stronę przedstawicielki Roksany Kęsek😊 Za pracochłonny montaż i oddanie pompy podziękowania dla: Łukasz, Bartek, Witek i Jacek👋 Wszystko wykonane z dużą precyzją i fachową ręką.
Grzegorz TyrasGrzegorz Tyras
17:15 10 May 24
Polecam firmę Sawbar. Wszystko profesjonalnie zamontowane. Pan Mateusz pomógł we wszystkich formalnościach, serdecznie polecam współpracę z tą firmą. Również gorące podziękowania dla Pana Roberta za montaż oraz za pomoc w dalszym użytkowaniu pompy ciepła.
Ania JakubowskaAnia Jakubowska
14:33 10 May 24
Serdecznie polecam firmę Sawbar 😊 która podjęła się ocieplenia naszego domu.Audt który przeprowadziła Pani Kinga przebiegł bardzo sprawnie. Pani Kinga jest osobą kompetentną i znającą się na wykonywanej pracy w 100 %. Polecam współpracę z jej udziałem.Kierownik Pan Zdzisław wraz z ekipą również godni polecenia ,praca przebiegła sprawnie a po jej skończeniu zostawili porządek.Polecam firmę Sawbar 😊
Krzysztof KaikKrzysztof Kaik
16:48 06 Aug 23
Polecam zdecydowanie firmę SAWBAR. Współpraca począwszy od spotkania z właścicielem firmy Panem Bartkiem , aż do zakończenia całości pracy w jak najlepszym porządku. Pełen profesjonalizm na każdej plaszczyznie współpracy 👌. Firma wykonała montaż paneli fotowoltaicznych oraz zamontowała pompę ciepła. Słowa uznania należą się również montażystą Tomkowi i Krzysztofowi. Super fachowcy. Montaż bez żadnych zastrzeżeń pod względem fachowości i szczegółów wykonania. ☺️Z czystym sumieniem mogę każdemu polecę tę firmę.
js_loader
sawbar-logo

Zostaw nam swój telefon a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.