Notice: Undefined index: options in /home/sawbar/domains/sawbar.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 123
Pompy KAISAI/DAIKIN - Sawbar
Pompy KAISAI/DAIKIN
Markowe Pompy KAISAI

pompa ciepła

KAISAI

Ofertę marki KAISAI stanowią nowoczesne i niezawodne produkty zapewniające komfort użytkowania i spełniające oczekiwania związane ze specyfiką rynku HVACR, dedykowane klientowi biznesowemu jak i końcowemu odbiorcy.

Poprzez wieloletnie inwestycje w technologię, urządzenia KAISAI uznawane są za jedne z najbardziej innowacyjnych rozwiązań klimatyzacyjnych w obiektach użyteczności publicznej oraz obiektach mieszkalnych.

Kompleksowe Rozwiązanie Dla Twojego Domu !

Produkt, jakim jest pompa ciepła Kaisai, pozwala na obniżenie rachunków za ogrzewanie czy 4-krotne obniżenie zużycia ciepłej wody. Dodatkowo odchodzą Ci koszty związane z przeglądami kominiarskimi. Nie musisz przejmować się włączeniem pieca, gdy robi się zimno – pompa ciepła utrzyma cieplny komfort samodzielnie przez cały rok. Produkt ten nie produkuje dymu, popiołu czy innych substancji szkodliwych, więc jest bezpieczny dla wszystkich jej użytkowników.

SPLIT R32 (KHA + KMK)

Zewnętrzną oraz elastycznym montażem. To idealna propozycja dla posiadaczy domów, sklepów, biur i lokali usługowych.

CHARAKTERYSTYKA:
5 trybów pracy: Grzanie / Chłodzenie / C.W.U. / Grzanie + C.W.U. / Chodzenie + C.W.U.
Obsługa przy użyciu sieci bezprzewodowej WiFi
Protokół Modbus RTU
Kompaktowa konstrukcja
Nowoczesny sterownik
Dodatkowa grzałka elektryczna
Antykorozyjna powłoka lameli

Markowe Pompy DAIKIN

pompa ciepła

DAIKIN

Daikin jest wiodącym producentem i dostawcą rozwiązań grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz chłodniczych przeznaczonych do zastosowań mieszkaniowych, komercyjnych i przemysłowych. Posiada 99-letnie doświadczenie w systemach klimatyzacyjnych. Pod marką Daikin kryje się zaangażowanie w dostarczanie produktów wysokiej jakości oraz kompleksowych rozwiązań sterowania klimatem dla użytkowników na całym świecie. Produkty Daikin znajdują się w czołówce urządzeń o niskim zużyciu energii, a innowacje które będą wprowadzać w przyszłości, będą w coraz większym stopniu redukować oddziaływanie rozwiązań HVACR na środowisko.