Pompy KAISAI/NETSU
Markowe Pompy KAISAI

pompa ciepła

KAISAI

Ofertę marki KAISAI stanowią nowoczesne i niezawodne produkty zapewniające komfort użytkowania i spełniające oczekiwania związane ze specyfiką rynku HVACR, dedykowane klientowi biznesowemu jak i końcowemu odbiorcy.

Poprzez wieloletnie inwestycje w technologię, urządzenia KAISAI uznawane są za jedne z najbardziej innowacyjnych rozwiązań klimatyzacyjnych w obiektach użyteczności publicznej oraz obiektach mieszkalnych.

Kompleksowe Rozwiązanie Dla Twojego Domu !

Produkt, jakim jest pompa ciepła Kaisai, pozwala na obniżenie rachunków za ogrzewanie czy 4-krotne obniżenie zużycia ciepłej wody. Dodatkowo odchodzą Ci koszty związane z przeglądami kominiarskimi. Nie musisz przejmować się włączeniem pieca, gdy robi się zimno – pompa ciepła utrzyma cieplny komfort samodzielnie przez cały rok. Produkt ten nie produkuje dymu, popiołu czy innych substancji szkodliwych, więc jest bezpieczny dla wszystkich jej użytkowników.

SPLIT R32 (KHA + KMK)

Zewnętrzną oraz elastycznym montażem. To idealna propozycja dla posiadaczy domów, sklepów, biur i lokali usługowych.

CHARAKTERYSTYKA:
5 trybów pracy: Grzanie / Chłodzenie / C.W.U. / Grzanie + C.W.U. / Chodzenie + C.W.U.
Obsługa przy użyciu sieci bezprzewodowej WiFi
Protokół Modbus RTU
Kompaktowa konstrukcja
Nowoczesny sterownik
Dodatkowa grzałka elektryczna
Antykorozyjna powłoka lameli

Markowe Pompy NETSU

pompa ciepła

NETSU

Pod marką NETSU kryją się wydajne i innowacyjne pompy ciepła z 7-letnią gwarancją – ekologiczne rozwiązania służące do ogrzewania Waszych domów i biur. Nowoczesne techniki jakie są zastosowane w pompach typu SPLIT i MONOBLOK gwarantują komfort i bezpieczeństwo. Są przyjazne środowisku naturalnemu co potwierdza wpis na zieloną listę referencyjną uprawniający do otrzymania refundacji zakupu. Spełniają również oczekiwania związane z rynkiem HVACR. Oferujemy szereg produktów dostosowanych do Waszych potrzeb. Stawiamy na prostotę użytkowania oraz małą awaryjność. NETSU kroczy ku przyszłości proponując interesującą eko-alternatywę dla ogrzewania węglowego, gazowego czy elektrycznego.