dofinansowanie-czyste-powietrze

Program Czyste Powietrze: Pozyskaj Środki na Termomodernizację z SAWBAR

W ramach naszej działalności, firma SAWBAR umożliwia klientom skorzystanie z programu Czyste Powietrze, co pozwala na pozyskanie środków na sfinansowanie termomodernizacji budynku. Dodatkowo, oferujemy możliwość skorzystania z prefinansowania, czyli wypłaty środków z funduszu ochrony środowiska dla wykonawcy, co pozwala klientom na realizację dużych przedsięwzięć bez konieczności wydawania dużej gotówki na samym początku.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach w ramach programu Czyste Powietrze i możliwości pozyskania środków na termomodernizację. Z nami Twoje przedsięwzięcia będą możliwe do zrealizowania z minimalnymi nakładami finansowymi na początku.

Jak Działamy w Programie Czyste Powietrze:

Prefinansowanie Inwestycji

Oferujemy możliwość prefinansowania, czyli wypłaty środków z funduszu ochrony środowiska dla wykonawcy, co pozwala na rozpoczęcie prac bez konieczności posiadania pełnej kwoty inwestycji na starcie.

Pozyskiwanie Środków

Pomagamy w pozyskaniu środków z programu Czyste Powietrze na termomodernizację budynku, co może obejmować m.in. wymianę stolarki okiennej, docieplenie ścian, czy instalację nowoczesnych systemów grzewczych.

Doradztwo i Konsultacje

Nasz zespół specjalistów pomoże Ci w zrozumieniu zasad programu Czyste Powietrze, doradzi w doborze odpowiednich działań termomodernizacyjnych oraz przygotuje niezbędne dokumenty aplikacyjne.

program-czyste-powietrze

Korzyści Związane z Programem Czyste Powietrze w SAWBAR:

sawbar-logo

Zostaw nam swój telefon a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.